Czarnoskóra modelka size plus - Saffi Karina

Pracowała jako modelka, ale zwolniono ją, bo miała za dużą pupę. Czarnoskóra Saffi postanowiła więc… nabrać więcej ciała. Teraz występuje w kampaniach wielu popularnych marek, eksponując swoje krągłości w strojach kąpielowych i bieliźnie.

Początki kariery Saffi Kariny nie należały do łatwych. Pracowała kilka lat jako modelka, ale w końcu agencja postanowiła zrezygnować z reprezentowania jej. Jej rozmiary nie wpisywały się w ogólnie przyjęte kanony piękna w branży modellingowej. Szczególnym problemem były jej biodra, mające w obwodzie 104 cm, a co za tym idzie duża pupa. Nie mogła jednak nic z nimi zrobić, bo jak sama przyznawała są to same kości.

Saffi wzięła więc sobie kilkuletnią przerwę, podczas której zdecydowała się przytyć. Wtedy zaczęła rozglądać się za pracą jako modelka size plus. Co było bardzo mądrym posunięciem, bo zainteresowały się nią inne agencje i marki. Od tamtej pory brała już udział w wielu kampaniach reklamowych, głównie promując stroje kąpielowe. Jej aktualne wymiary to 94-80-107.

Teraz pragnie pomagać innym kobietom o „normalnych” rozmiarach zaakceptować siebie. Ta czarnoskóra piękność obrała więc sobie szczytny cel i trzymamy za nią kciuki.
Dodał(a): Mateusz Olch / fot.: https://www.instagram.com/saffi_karina/ Czwartek 08.06.2017