Claudia Pitt – siła natury!

Po co jej makijaże, operacje i inne ulepszenia, skoro z natury wygląda tak olśniewająco. Kipi młodością, energią i naturalnością, co czyni ją jedną z naszych ulubionych modelek.

Claudia Pitt to dość niecodzienna mieszanka krwi australijskiej z krwią holenderską. Nie wiemy jednak, czy to za sprawą tak odległych od siebie korzeni i ich tajemniczego dopasowania, czy może z jakichś innych względów, ale fakt pozostaje faktem – Claudia to olśniewająca naturalnym urokiem, piękna dziewczyna.

Gdybyście się też zastanawiali, co Claudia ma wspólnego z tym amerykańskim aktorem Bradem Pittem, to odpowiadamy – zupełnie nic, to przypadkowa zbieżność nazwisk. Przypadkiem nie jest natomiast to, że już w tej chwili jej instagramowe konto śledzi 160 tys. osób, a dziewczyna ma także za sobą współprace z markami takimi jak Daniel Wellington, Happy Plugs czy Kat the Label swimwear. I tak naprawdę dopiero sam początek jej kariery, która, jak się spodziewamy, już niedługo rozkwitnie jeszcze bardziej. Claudia ma bowiem dopiero niecałe 19 lat!


ZOBACZ TEŻ:

Parawaniki w dłoń - czas ogrodzić tę dziewczynę od reszty! Na plaże panowie!

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 30 lipca 2016


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/claudy_pitt/ Czwartek 05.10.2017