Claudia Jovanovski – gorąca pracoholiczka

Urodzona w 1993 roku modelka twierdzi, że jest uzależniona od pracy. Kiedy nie pozuje przed obiektywem, ćwiczy, prowadzi firmę, nagrywa zajęcia online i z ogromnym sukcesem prowadzi Instagrama.

Claudia pochodzi z Cape Town w RPA. Biorąc pod uwagę, że jest to ulubione miasto ekip filmowych produkujących reklamy, nic więc dziwnego, że kariera w modelingu była jej pisana. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje jej nieprzeciętna uroda i doskonałe ciało, którym chętnie chwali się w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: PAIGE NICOLE WOOLEN - SEKSBOMBA Z MIASTA ANIOŁÓW

Za swoją największą zaletę uważa błyskotliwe poczucie humoru i to ceni też u innych ludzi. Gdybyś chciał ją zaprosić na randkę, to lepiej zaplanuj coś aktywnego. Idealny mężczyzna w oczach Claudii potrafi sprawić, żeby poczuła się wyjątkowo. I wcale nie chodzi jej o drogie prezenty, tylko o drobne gesty pokazujące troskę.

Jeśli podczas wieczornego wyjścia wypijecie nieco za dużo alkoholu, to Claudia wyleczy go wodą kokosową, która jej sprawdzonym sposobem na poimprezowy ból głowy. Biorąc pod uwagę, że jest już antidotum, to warto zaryzykować wieczór spędzony w towarzystwie Claudii.
Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Piątek 19.06.2020