Claudia Alende – brazylijska Megan Fox

Spójrzcie na twarz tej seksownej modelki. Kogo widzicie? Nie, to nie jest Megan Fox, to gorąca Brazylijka Claudia Alende, która jest jeszcze bardziej niesamowita niż Megan.

Claudia Alende to zaledwie 23-letnia brazylijska modelka, która w 2014 roku zdobyła tytuł Wicemiss Bum Bum. Oczywiście jak się domyślacie, ten prestiżowy i znany na całym świecie tytuł, co roku wędruje do posiadaczki najseksowniejszej pupy w Brazylii.

Jednak naszym zdaniem Claudia Alende zasługuje nie tylko na uhonorowanie swoich wspaniałych pośladków, ale także jędrnych piersi, kuszącego spojrzenia, twarzy, a najlepiej całego ciała w ogóle. Zdaje się bowiem, że Claudia jest po prostu perfekcyjną istotą, o pełnym wdzięków, jędrnym i krągłym ciele, twarzy Megan Fox i gorącej, brazylijskiej krwi.

Cała ta mieszanka sprawia, że gdy tylko zobaczycie jej zdjęcia, to od razu wsiąkniecie. Nie będziecie nawet wiedzieć na co najpierw spojrzeć, by w pełni nasycić swój wzrok. Zresztą z każdą kolejną fotką, Wasz apetyt będzie tylko wzrastał. Ach, te latynoski...

Nasze zdanie podziela również ponad 10 milionów osób, które śledzą trzy różne profile Claudii na Instagramie oraz ten na Facebooku i Twitterze.

Poniżej przedstawiamy Wam więc małą próbkę jej wdzięków, których znacznie więcej znajdziecie na jej profilach w mediach społecznościowych. Uważajcie, bo Claudia Alende naprawdę uzależnia!Dodał(a): Tomek Makowski Środa 18.05.2016