CJ Miles - filipiński dynamit

Ta drobniutka Filipinka to energetyczny dynamit! Niech nie zmyli Cię jej wzrost, ledwie przekraczający 1,5 metra. Popatrz na przepiękne kształty tej drobniutkiej laski i odpowiedz – czy nie chciałbyś takiej miniaturki nosić ze sobą wszędzie w kieszeni?
cj miles

CJ Miles ma dokładnie 151 centymetrów wzrostu, ale nie daj się zmylić pozorom – nie jest tak niewinna jak Ci się wydaje. Przed kamerą internetową ta Azjatka daje z siebie wszystko i organizuje świetne pokazy. Jest modelką i dziewczyną do bajery online. W jednym i w drugim fachu sprawdza się wyśmienicie.

Urodziła się 29 lat temu na Filipinach, a do Stanów Zjednoczonych przybyła w 2006 roku. Osiadła w mieście grzechu – Las Vegas, bo sama za grzeczna nie jest. Uwielbia imprezować, ale zna swoje granice. W jej baletach głównie chodzi o taniec i muzykę, bez której nie może żyć.

Temperamentu odmówić jej się nie da, wystarczy zobaczyć jak pręży przepiękne ciało o obwodach 81C-61-86, a wszystko z myślą o facetach. Tych uwielbia uśmiechniętych, a o radość nietrudno jak się widzi taką zgrabną kuleczkę wijącą się przed kamerą...

Dodał(a): pinky / fot.: twitter.com/MissCjMiles Wtorek 18.02.2014