CJ Franco odwraca uwagę od samochodów

Koło takich kobiet nie można przejść obojętnie. Dla CJ Franco zostawia się słynne aktorki i pracuje nad sobą, żeby tylko nie wyśmiała cię, jak zaprosisz ją na randkę.

15.jpg

Znany reżyser Len Wiseman wymienił swoją żonę Kate Beckinsale na młodszą i piękniejszą modelkę, która również ma doświadczenie aktorskie i wystąpiła w dokumencie o ofierze przemocy domowej „Zbrodnia za zbrodnię”. Z CJ Franco artysta spotykał się już w trakcie rozwodu. Czy nie była to jednak przysłowiowa wymiana siekierki na kijek?

O ile fani Kate mogliby mieć wątpliwości, przedstawiamy sesję, po której zrozumiecie jak łatwo można zakochać się w 26 letniej modelce z Los Angeles. Niedawno paparazzi przyłapali ją skąpo ubraną przy Buicku Rivierze z 1968 roku.

Jesteśmy fanami motoryzacji, ale w tym wypadku nie ma co rozpisywać się na temat samochodu, bo kiedy ona wchodzi w kadr, to pojazd gdzieś znika. Mierzy zaledwie 170 cm wzrostu, a waży niecałe 50 kg. Jest malutka, ale przykuwa uwagę, gdziekolwiek się nie pojawi.

Jej wymiary to 84-61-89, a na dokładkę mamy miseczkę b. Jakby jednak ktoś potrzebował czegoś więcej niż idealnych kształtów, to dodamy, że jest dziewczyną niegrzeczną i zadziorną.


Widać to na zdjęciach, kiedy jedną ręką zakrywa swoje kształtne piersi, a drugą pozdrawia fotografa środkowym palcem. Nie wiemy, co jej zrobił, ale nie chcielibyśmy podpaść modelce w takim stopniu.

Zazdrościmy Wisemanowi jego szczęścia do kobiet. Gość ewidentnie zna się na rzeczy. Ale chyba będziemy mogli odbić mu CJ. W jednym z wywiadów modelka wyznała, że poszukuje mężczyzny, który byłby jednocześnie strażakiem, kucharzem i masażystą. Wielu z nas już uczęszcza na odpowiednie kursy. Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:http://www.FameFlynet.biz/ Wtorek 28.02.2017