Cindy Prado – gorąca kicia z Miami

Miami jest gorące, ale z pewnością byłoby tam chłodniej, gdyby nie Cindy, która jeszcze bardziej rozgrzewa to miasto. Szczerze mówiąc, pisząc ten tekst, siedzę pod klimatyzatorem, a i tak jestem cały mokry od samego patrzenia na tę ślicznotkę.

To, że ten cudowny cukiereczek urodził się w Miami, już wiesz, ale warto wspomnieć co nieco o jej wieku. Cindy urodziła się 20 stycznia 1992 roku. Gdy przyszła na świat śnieg w większości Stanów Zjednoczonych nagle stopniał. Ten kraj już wiedział, że ma do czynienia z gorącą dziewczyną.

Przez to mieszka w Miami i ma hiszpańskie rysy twarzy wszyscy faceci, którzy uganiali się za nią, myśleli, że jest latynoską pochodzącą z Ameryki Południowej. Cindy jednak zdradziła, że w rzeczywistości jej rodzina pochodzi z Wysp Kanaryjskich w Hiszpanii.

Cindy bardzo szybko rozpoczęła karierę modelki. Już jako 15-latka pojawiała się w różnych modowych katalogach i chodziła po wybiegach. Teraz jako kobieta zachwyca swoim ciałem, jednak bliższe jej sercu są gorące plaże, a nie rewia mody.

Uroda to jednak nie wszystko. Ślicznotka z Miami oprócz biegania po różnych pokazach, jednocześnie studiowała PR i marketing. Szkoła zawsze była dla niej równie priorytetowa, co modeling.

Zobacz galerię tej gorącej dziewczyny z Miami:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 26.06.2020