Cindy Kimberly - wypromowana przez Biebera

O Cindy Kimberly świat usłyszał, kiedy Justin Bieber opublikował jej fotkę na swoim Instagramie z podpisem "Omg, kto to jest!!!". Nic dziwnego, że piękna brunetka przykuła jego uwagę. Wygląda przepięknie!

cindykim.png

Kiedy Justin Bieber wrzucił na swój Instagram jej fotkę, cały świat, podobnie jak popularny wokalista, zaczął się zastanawiać, kim jest ta przepiękna dziewczyna. Pod jej zdjęciem zebrało się ponad 300 tysięcy komentarzy, a jej własne konto na Instagramie zaczęło śledzić coraz więcej osób, w końcu dobijając do ponad 600 tysięcy followersów! Oto, co udało się ustalić do tej pory na temat tej ślicznotki.

Dziewczyna ze zdjęcia to Cindy Kimberly. Ma 17 lat, mieszka w mieście Denia na Costa Blanca w Hiszpanii i dorabia w roli... niani (choć naszym zdaniem, po takiej promocji, tylko czekać, aż pojawią się propozycje współpracy ze świata mody). Co ciekawe, ta niewinnie wyglądająca Latynoska nie należy wcale do grzecznych dziewczynek. Mediom udało się ustalić, że ma ona na swoim koncie drobne problemy z prawem...


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/wolfiecindy Sobota 19.12.2015