Christine Burke – nowa Emily Ratajkowski

Ta dziewczyna porównywana jest z dwiema królowymi mediów społecznościowych – Emily Ratajkowski i Kendall Jenner. Zasługuje na to porównanie?

Kochamy zarówno Emily, jak i Kendall. Obie piękne, obie cudowne i obie brylują w mediach społecznościowych. A skoro dowiedzieliśmy się, że Christine przypomina obie te królowe internetu i piękna, to postanowiliśmy przyjrzeć się tej wschodzącej gwieździe Instagrama.

O młodziutkiej Christine dopiero niedawno zrobiło się głośno za sprawą tego, że spotykała się z amerykańskim celebrytą Scottem Disickiem (też o nim pierwszy raz słyszymy, ale to gwiazdor brukowców). Modelka ma 21 lat i ledwie 100 tys. obserwujących na Instagramie. Piszemy ledwie, bo jest to raptem ułamek liczby obserwujących Kendall i Emily, których liczba fanów liczona jest w dziesiątkach milionów.

Młoda Christine ma jeszcze bardzo długą drogę do przebycia, by dorównać swoim dwóm wielkim koleżankom po fachu, jednak patrząc na jej piękne fotki sądzimy, że nastąpi to szybciej niż ktokolwiek się spodziewa.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/christineburkee/ Czwartek 02.11.2017