Chorwacka petarda - Nives Celsius

Ostateczny powód aby odwiedzić w końcu Chorwację przed wami. Pal licho doskonałą rakiję, pyszne winko i oszałamiającą ilość zabytków. Chcemy tylko więcej dziewczyn takich jak panna Zeljković. W drogę!


Historia Nives jest równie burzliwa, jak dzieje regionu z którego pochodzi. Urodziła się w Zagrzebiu przed rozpadem Jugosławii,jej rodzice zdecydowali się na separację tuż po jej narodzinach, jest z pochodzenia Serbką, podczas wojny bałkańskiej była prześladowana za swoje nazwisko. Ma na swoim koncie prawomocny wyrok za zniesławienie swojego ojca, którego oskarżyła w wywiadzie dla Playboya o molestowanie. To wszystko sprawia, że chcemy ją bardzo mocno przytulić, ponieważ miała najwyraźniej ciężkie dzieciństwo.

Jest byłą żoną reprezentanta Chorwacji w piłce nożnej Dino Drpićia, z którym ma dwójkę dzieci. Wydała cztery (!) biografie - pierwsza z nich została książką roku. Nives ma dopiero 34 lata i może kiedyś dostanie literackiego nobla, wszak niedaleko pada jabłko od jabłoni, a ojciec pani Zeljković (nazwisko Celsius to pseudonim sceniczny) jest pisarzem.


Podsumowując: Nives Celsius jest kobietą, jakiej boi się większość mężczyzn. Dobrze wygląda, jest drapieżna, inteligentna – ma własna kolumnę w „Bildzie” – no i te wielgachne cycuszki, z pewnością dają dużo radości osobnikowi, który wie jak się nimi zająć. Sama modelka twierdzi, że mając taki biust nie potrzebuje makijażu. My twierdzimy, że potrzebuje nas – tylko jeszcze tego nie wie.

 


Dodał(a): Robert Dzięgielewski Środa 26.10.2016