Chloe Victoria aka Chloe Mafia

Chloe Victoria, tudzież Chloe Mafia to laska, która nie wyrosła z lalek i gadżetów Barbie, ale wygląda za to na bardzo wyrośniętą. Szczególnie w kilku miejscach...

Chloe Khan

Kojarzysz szczupłą nastolatkę z ogromnym biustem - Courtney Stodden? Oto jej ciemnowłosy odpowiednik -  Chloe Mafia, która od blond seksbomby różni się tylko kolorem włosów i miejscem pochodzenia (Wielka Brytania).

Chloe ma 22 lata i bardzo ciekawe konto na Twitterze. Jej profil pełny jest jej zdjęć w kusych strojach, ale nie tylko - zobaczyć tam możesz również jej ogromne piersi. Nago.

Chloe wylansowała się wizytą w X Factorze, w którym to na jaw wyszły plotki, że zarabia na życie jako prostytutka. Co ciekawe, podczas przesłuchania okazało się, że ma ona całkiem niekiepski wokal i jeśli nawet powinna ćwiczyć głos, drzemie w niej pewien potencjał. Jury przepuściło ją do następnego etapu, jednak ostatecznie gorąca brunetka wyleciała z show za branie narkotyków.

W licznych wywiadach, wyznała że miała trudne dzieciństwo i była zatrzymywana przez policję ponad 140 za wagary, kradzieże i nieposłuszeństwo.

Niestety jeśli chodzi o tapetę, Chloe nie zna umiaru. Tę, którą nałożyła sobie do występu w X Factorze, można by zdrapywać szpachlą. A taka zgrabniutka dziewczyna...


Dodał(a): BJ, fot. twitter.com/chloebarbieee Poniedziałek 26.05.2014