Chiara Bianchino – bogini naszych czasów

Chiara pochodzi z Włoch i ma 25 lat. Swoją karierę modelingową rozpoczęła po ukończeniu studiów. Jest także aktorką i pracuje w branży filmowej we Włoszech.


Ta piękna Włoszka ukończyła studia filmowe na kierunku kino i telewizja. Jednak jej prawdziwą pasją jest modeling. Jej zdaniem to najlepszy sposób wyrażania emocji i uczuć, ponieważ pozwala jej podróżować po świecie i poznawać wielu interesujących ludzi i tworzyć z nimi sztukę.

Fotografowie, którzy mieli przyjemność z nią pracować, opisują ją jako boginię naszych czasów. Uważają, że nie da zrobić jej złego zdjęcia. Jeden z nich podczas sesji z wrażenia potknął się o kabel elektryczny i w wyniku upadku złamał nos. To nie przeszkodziło, żeby sesja była owocna.

Sama uważa, że modelka powinna mieć silną osobowość, wrodzoną zmysłowość i wielki talent ekspresyjny. Jej zdaniem najlepsze zdjęcie to takie, które pokazuje jej duszę, prawdziwą zmysłowość i erotyzm. “Obraz, który – kiedy na niego patrzysz – dotyka cię wewnętrznie” – mówi modelka.

Wzrost: 170 cm
Piersi: 83 cm
Talia: 60 cm
Biodra: 90 cm
Buty: 39/40
Waga: 51 kg
Rozmiar: 38 / XS
Kolor oczu: Brązowy
Włosy: Brązowe

ZOBACZ WSPÓŁCZESNĄ BOGINI NA ZDJĘCIACH:


Dodał(a): CKM.pl / graf. Instagram Czwartek 02.04.2020