Cheerleaderka marzeń - Antonieta Osuna

Jest odpowiednio wysportowana i doskonale obchodzi się z wielkimi pomponami. A dodatkowo rozumie zasady piłki nożnej. Czego oczekiwać więcej?

 

 

Antonieta Osuna jest cheerleaderką drużyny footbolu amerykańskiego Houston Texans. Nie wiemy czy są dobrzy, a nawet nie znamy zasad tej dziwacznej piłki nożnej wymyślonej za oceanem. Jeśli zdarza nam się oglądać jakiś mecz, to właśnie jedynie dla dziewczyn machających pomponami.

A to Antonieta na pewno potrafi robić. Podobnie jak rozbierać się przed obiektywem. Bezwstydnie obnaża się i eksponuje swoje wdzięki, umieszczając fotografie na swoim koncie na Instagramie. I jest w tym naprawdę dobra. Potrafi również odpowiednio podgrzewać atmosferę wokół swojej osoby.

Kilka lat temu otwarcie przyznała, że nie miałaby problemu ze stanięciem do walki z gwiazdą MMA Rondą Rousey. Niestety temat został porzucony. Może to i dobrze. 27 letnia cheerleaderka powinna zostać przy łagodniejszych sportach i wciąż zajmować się dopingowaniem. Nie chcielibyśmy zobaczyć tej pięknej buzi pokrytej siniakami. Chociaż na polu bokserskim nie można odmówić jej doświadczenia. Uprawia ten sport od 1999 roku.


Ta czarnoskóra piękność podbiła nasze serca nie swoją wolą walki, a przede wszystkim wyglądem. To idealne ciało osiągnęła dzięki ciężkiej pracy, bo jak sama przyznaje jest pracoholiczką. Zresztą wiadomo przecież, że do drużyn cheerleaderskich w NFL nie przyjmują pierwszej lepszej Kate, która wpadnie na siłownię, żeby kupić sobie batonik z automatu.

Poza tym trzeba przecież umieć się wyginać. Te kobiety robią tyle dobrego dla sportu, że czasami nam przykro, jak bardzo są pomijane na różnych uroczystościach. Dlatego we właściwy nam sposób, postanowiliśmy uhonorować Antonietę i pokazać wam, dlaczego warto oglądać amerykańskie imprezy sportowe.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/antonietaosuna/ Czwartek 02.02.2017