Charlotte McKinney - nowa Kate Upton

Charlotte McKinney okrzyknięto nową Kate Upton. Wielkie piersi, ładna buzia, krągła dupeczka – te blondynki rzeczywiście mogłyby być bliźniaczkami!
charlotte-mckinney.jpg

Charlotte McKinney właśnie robi zamieszanie na YouTubie dzięki reklamie hamburgerów sieci Carl`s Jr. Tak, modelki też wcinają fast foody! A 23-letnia Amerykanka jest w pełni świadoma swojego ciała. Mówi, że nie nadaje się na wybiegi, ale ma pełne kształty i świetnie wypada na sesjach zdjęciowych. Eksperckim okiem oceniamy i przyznajemy pannie McKinney rację.

Seksbomba z Florydy ma obłędne kształty i upragnione przez większość facetów wymiary: 81-61-86 z miseczką D! Do rozwoju jej kariery przyczyniły się zawistne koleżanki, które nie dawały jej żyć w szkole. Szykanowana Charlotte porzuciła naukę w wieku 17 lat. Ultraseksowna laska robi dziś wielką karierę i śmieje się swoim oprawcom w twarz.

Sieć Carl`s Jr specjalizuje się w zatrudnianiu seksownych modelek do swoich reklam. Ich hamburgerami zajadały się m.in.: Emily Ratajkowski, Kate Upton, Jenny McCarthy, Kim Kardashian, Heidi Klum, Sara Underwood, Nina Agdal, Paris Hilton, Katherine Webb (Miss Alabamy).

Wracając do sedna reklamy… Mniej więcej po piątym odtworzeniu spotu, usłyszeliśmy, że Charlotte mówi coś o naturalności, a lektor zachwala mięso i w ogóle. Nic mądrego, więc śmiało możesz wyłączyć dźwięk.


Dodał(a): pinky Wtorek 27.01.2015