Celebrytka Lindsay Lohan

Lindsay Lohan - aktorka nago na imprezie? Żaden problem! Dla tej celebrytki takie wyskoki to nie nowość.

NAJWIĘKSZA SKANDALISTKA HOLLYWOOD, ZAPRASZA CIĘ NA IMPREZĘ!

Jest aktorką, choć krytycy nie zostawiają na jej warsztacie suchej nitki. Jest również modelką i piosenkarką, ale jej poczynania na polu mody i estrady to pasmo wpadek i kompromitacji. Dorobek artystyczny 25–letniej Lindsay Lohan to przede wszystkim udział w B–klasowych produkcjach, takich jak „Garbi – superbryka” czy „Wiem, kto mnie zabił”, który w 2007 roku zdobył rekordową liczbę ośmiu Złotych Malin dla najgorszego filmu roku! Jednym zdaniem: artystyczna i zawodowa porażka na całej linii.

CELEBRYTKA PO PRZEJŚCIACH
Skreślenie rudowłosej LiLo, jak pieszczotliwie zwą gwiazdę za oceanem, byłoby jednak błędem. Pomimo braku osiągnięć artystycznych amerykańska gwiazda nie schodzi z czołówek gazet i serwisów internetowych. Zawdzięcza to swemu talentowi do pakowania się w kłopoty. Takiej liczby wykroczeń drogowych, których panna Lohan dopuściła się pod wpływem rozmaitych używek, członkowie bojsbendu Jonas Brothers nie zanotują przez całe życie (oby dożyli stu dwudziestu lat w dobrym zdrowiu). Swym zamiłowaniem do imprezowego trybu życia LiLo zawstydziłaby nawet młodego Jacka Nicholsona, a policjanci z drogówki w Los Angeles widują ją częściej niż własne matki – po kielichu Lindsay rozbiła już kilka luksusowych superaut, których łączną wartość należałoby liczyć w setkach tysięcy dolarów. To nie koniec jej osiągnięć – w ciągu swego niedługiego życia Lindsay przewinęła się przez tyle ośrodków odwykowych, że z powodzeniem mogłaby otworzyć własną klinikę.

NAGA PRAWDA
Celebrytka Lindsay Lohan

W nieobliczalności pięknej Lindsay jest jednak coś fascynującego. Młoda gwiazda nie ma oporów przed odkrywaniem swego ciała. Potrafi wrzucić  fotkę topless na swoją stronę w serwisie internetowym Twitter, zaszokować seksfilmem albo w ramach hołdu dla Marilyn Monroe całkowicie nago wziąć udział w sesji dla prestiżowego tygodnika „New York Magazine”. Lindsay pali, pije, afiszuje się ze swą biseksualnością i pogardą dla reguł społecznych.

KARTOTEKA:
IMIONA: Lindsay Morgan NAZWISKO: Lohan DATA URODZENIA: 2.07.1986 r. MIEJSCE URODZENIA: Nowy Jork
> Dwa razy aresztowana za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków.
> Dostała wyrok: jeden dzień więzienia i 10 godzin prac społecznych (odsiedziała jedynie 84 minuty).
> Trzy razy przebywała w klinikach odwykowych.
> Pogwałciła zasady warunkowego zwolnienia od odbywania kary więzienia.
> Brała udział w spotkaniach Anonimowych Alkoholików.
> Była podejrzewana o kradzież wartej blisko pół miliona dolarów biżuterii z sesji zdjęciowej dla magazynu „Elle”.
> Rozbiła samochody: BMW 650, Mercedes SL 65 AMG kabriolet, Maserati Quattroporte. 


Dodał(a): CKM Środa 17.08.2011