Catwoman nazywa się Kravitz

W roli superbohaterki zobaczymy córkę Lenny’ego Kravitza. Amerykańska aktorka zagra u boku Roberta Pattinsona.

Zoë Kravitz debiutowała w 2007 roku w komedii „Życie od kuchni”. Szerszej publiczności dała się poznać jako Bonnie w hitowym mini-serialu „Wielkie kłamstewka” emitowanym na antenie HBO.


31-letnia aktorka ma afroamerykańskie korzenie, którym zawdzięcza oryginalna urodę oraz ciemnobrązowe włosy i oczy. Mierzy 157 centymetrów wzrostu. Jej wymiary to 87-63-89 cm.


Kravitz w nowej produkcji zatytułowanej „The Batman” zagra rolę Seliny Kyle, czyli uwodzicielskiej Kobiety-Kota. Catwoman po raz pierwszy pojawiła się w historii o Batmanie w 1940 roku.

Inspiracja do jej stworzenia były legendarne aktorki z lat 30. W Kobietę-Kota wcielały się już takie gwiazdy jak Anne Hathaway, Michelle Pfeiffer i Halle Berry, która za swoją kreacje otrzymała w 2007 roku Złotą Malinę - nagrodę dla najgorszej aktorki.


Reżyserem i scenarzystą filmu jest Matt Reeves („Wojna o planetę małp”, „Pozwól mi wejść”). Na ekranie zobaczymy również Bruce’a Wayne’a i Roberta Pattinsona, który jest najmłodszym odtwórca roli Batmana. Światowa premiera obrazu została zaplanowana na 24 czerwca 2021 roku. ZOBACZ TAKŻE: WONDERWOMAN ZAGRA POLKĘ
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Wtorek 15.10.2019