Caroline Wozniacki w SI 2015

Caroline wzięła sprawy w swoje ręce i sama przyszła do wydawców Sports Illustrated Swimsuit Issue 2015. Duńska tenisistka o polskich korzeniach powiedziała, że jeśli potrzebują modelki do najnowszego katalogu, zgłasza się na ochotniczkę. Czekamy na wizytę Karoliny w naszej redakcji.
caroline-wozniacki-sports-i.jpg

Piąta rakieta rankingu WTA Caroline Wozniacki (aka Karolina Woźniacka) brała już udział w sesjach bieliźniarskich, jednak teraz pojawia się w biblii strojów kąpielowych - Sports Illustrated Swimsuit Issue 2015. Nasza polska Karolinka pokazała swoje wysportowane ciało, a jędrna i stercząca pupa to zdecydowanie największy atut tenisistki.

Rory McIlroy – eks narzeczony Caroline, zapewne pluje sobie w brodę widząc, w jakiej formie jest Woźniacka. Para rozstała się w zeszłym roku, krótko po tym jak wysłała gościom zaproszenia na ślub. Golfista zerwał z tenisistką w trakcie trzyminutowej rozmowy telefonicznej…Caroline Wozniacki mówi, że sesja w Sports Illustrated Swimsuit Issue 2015 to spełnienie jej marzeń i że odbyła się w jej szczytowej formie. Przygotowywała się akurat do maratonu, była aktywna na korcie. Wszystko oczywiście widać na zdjęciach, które powstały na Captiva Island na Florydzie.

Caroline Wozniacki urodziła się w Danii, ale jej rodzice pochodzą z Polski. Anna Woźniacka była reprezentantką Polski w siatkówce, a tato grał w piłkę nożną. W latach osiemdziesiątych podpisał kontrakt z duńskim klubem i z żoną wyjechał z kraju. W 1990 roku na świat przyszła Karolina.Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 11.02.2015