Carmen Electra skończyła 48 lat. Tak dziś wygląda gwiazda "Słonecznego Patrolu"

Mogłoby się wydawać, że dopiero co wzdychałeś do plakatu Carmen Electry przypiętego do tapety szpilkami, a tu nagle seksbomba kończy 48 lat. Jej instagramowy profil dowodzi, że cały czas ma ten sam pazur.
Z okazji urodzin gwiazda „Słonecznego Patrolu” pochwaliła się na Intagramie tortem i skromnym przyjęciem zorganizowanym w domu ze względu na epidemię koronawirusa.

Na urodzinowym cieście oprócz tradycyjnych amerykańskich życzeń, znalazło się imię modelki, które w rzeczywistości jest jej pseudonimem, a jego autorem jest nikt inny jak sam Prince. Z okazji urodzin gwiazda przypomniała swoim obserwatorom na Instagramie kilka zdjęć z przeszłości. 

Tara Leigh Patrick, bo tak brzmi jej prawdziwe imię, urodziła się i dorastała w Sharonville w stanie Ohio. Od dziecka trenowała taniec i marzyła o karierze na Broadwayu. W 1990 roku przeniosła się do Minneapolis i podpisała pierwszy kontrakt płytowy.

Wtedy też zaczęła używać swojego słynnego pseudonimu. Międzynarodową popularność przyniosła jej rola seksownej ratowniczki Lani McKenzie. Pięciokrotnie jej zdjęcia były publikowane na rozkładówkach amerykańskiego „Playboya”.

Pojawiała się również w teledyskach (m.in. The Pussycat Dolls). Ma również na koncie własny reality show oraz Złotą Malinę za rolę w filmie „Komedia romantyczna” z 2006 roku. Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Środa 22.04.2020