Carly Baker – prawdziwa lwica medialna

Ta dziewczyna od samego początku związana jest z mediami, występowaniem przed kamerą i byciem w centrum uwagi. Poznajcie Carly Baker, prawdziwą lwicę medialną i tygrysicę wybiegów dla modelek. Aż od tego dwoi nam się w oczach.

Biografia Carly na jej własnej stronie internetowej zaczyna się od wyliczanki. My weźmiemy z niej przykład i również zaczniemy ten tekst od wyliczenia Wam, czym też młoda Carly zajmuje się w swoim życiu. Carly to bowiem przede wszystkim modelka, ale także tancerka, aktorka, piosenkarka, prezenterka, trenerka personalna i w końcu seksowna dziewczyna z ringu, która pojawia się na najważniejszych walkach UFC. Uff, trochę tego było.

Na taką karierę Carly była jednak „skazana”. Swój pierwszy poważny konkurs modelingowy wygrała w wieku ledwie 14 lat. Wtedy też nawiązała stałą współpracę z magazynem „Shout”, który organizował ten konkurs, i podpisała swój pierwszy profesjonalny kontrakt. To oczywiście otworzyło jej drzwi do dalszej kariery, która w kolejnych latach była tylko bardziej spektakularna, usłana kolejnymi lukratywnymi kontraktami reklamowymi i okładkami w magazynach typu „FHM”, „Nuts” czy „Daily Mail”. W międzyczasie zdobyła także tytuł Miss Wimbledonu.

Obecnie Carly skupia się głównie na występowaniu w reklamach marek produkujących seksowne bikini oraz na uświetnianiu swoją osobą walk w oktagonie, podczas gal UFC. Aktywnie prowadzi też swoje profile w social mediach –  jej konto na Instagramie śledzi niemal 200 tys. osób.


Poza tym wszystkim, jest oczywiście seksowną laską, która doskonale wie jak się ubrać (rozebrać?), by wszyscy faceci oszaleli na jej punkcie. Nas już usidliła, a Was? Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Środa 05.10.2016