Carissa Rosario – modelka zarobiona

Może i modeling nie jest najtrudniejszą pracą na świecie, ale Carissa musi opędzać się od zleceń. Całe szczęście zostawia sobie jeszcze wolne chwilę na kilka selfie, które trafiają na jej Instagrama. Oto one.

Przeglądanie Instagramów modelek zimą jest trochę jak zażywanie witaminy D zawartej w soku pomarańczowym. Powinno się je przepisywać pacjentom zmęczonym jesienną szarugą, zimowymi wieczorami. Nasza piękna Carissa Rosario jest jak jak podwójna dawka witaminy D. Nie mówimy tu o podwójnym D z przodu. Po prostu, patrząc na nią robi się nam cieplej.

O pięknej amerykance latynoskiego pochodzenia mówiło się do niedawna jako o najbardziej zapracowanej modelce bieliźnianej. Dlaczego? Vogue Mexico, GQ South Africa, Maxim Espanol, Maxim UK, Maxim US, FHM Turkey and FHM Chorwacja, to tylko kilka spośród magazynów gdzie Rosario trafiła na okładkę. W sumie udało jej się zaistnieć na pierwszych stronach gazet aż w 15 krajach. Szanujemy to! W 2015 roku jej nazwisko było najczęściej wyszukiwanym spośród wszystkich modelek Maxim. Kolejny plus.

Dodamy do tego naszych kilka klików i liczymy na wasz aplauz względem piękna Rosario. 


Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/carissarosario Środa 21.12.2016