Candice Swanepoel na lato

Modelki Victoria's Secret pozują już do letnich kampanii strojów kąpielowych. W najnowszym katalogu marki wystąpiła oczywiście piękna blondynka - Candice Swanepoel

Candice Swanepoel lato 2014

Ostatnie lata w branży modowej zdecydowanie należą do seksownej blondynki - Candice Swanepoel. Ta gorąca dziewczyna z Afryki Południowej jest dosłownie rozchwytywana, co potwierdza fakt, że w najnowszym zestawieniu najlepiej zarabiających modelek świata według magazynu Forbes znalazła się w pierwszej dziesiątce, ze swoją niemalutką pensją sięgającą kwoty 3,3 mln dolarów.

Słodka Candice zarabia głównie na kontrakcie z marką Victoria's Secret, dzięki czemu non stop mamy okazję podziwiać jej gorące ciało w kusej bieliźnie i równie wykrojonym bikini. Tym razem aniołek pozował do zdjęć promujących letnią kampanię kostiumów kąpielowych. Jest na co popatrzeć!
Dodał(a): BJ, fot. Victoria's Secret Wtorek 18.03.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
laluna644 (2014-11-26 14:12:08)
Nie wiesz jak wypełnić pismo CIT, PIT, podanie o wizę, pozwolenie na budowę? Zajrzyj do nas! Znajdziesz tam nie tylko wzory dokumentów, ale też informacje o tym jak je prawidłowo wypełniać :)
http://e-urzedowe.pl Zgłoś naruszenie
Nico446 (2014-06-23 23:35:04)
Piękna i Seksowna ;) Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)