Camilla Gimenez: najpiękniejsze bikini Brazylii

Kibice piłki nożnej mogli poznać jej wdzięki podczas Mistrzostw Świata w Brazylii. To ona była najjaśniejszą, żeby nie powiedzieć największą gwiazdą trybun.

Z tymi Brazylijkami nigdy nie wiadomo, czy to natura obdarzyła je tak hojnie, czy może to chirurg złota rączka sprawił, że to na co patrzymy wygląda perfekcyjnie. Camilla Gimenez zarzeka się, że wszystkie jej atuty to „dary losu”. Tak czy siak tytuły Miss Brazil International Bikini 2016 i Miss Brazil Las Vegas zdobyty rok wcześniej podpowiadają nam jasno, że urodę Camilli trzeba chwalić.

Dwudziestosiedmioletnia Brazylijka na co dzień mieszka w Los Angeles, tam pracuje jako modelka dla kilku agencji, a jej piękne ciało można zobaczyć w kilku czasopismach dla panów, chociaż nasza bohaterka nie odsłania wszystkiego. Sporo pokazała za to w trakcie mundialu w Brazylii. To na nią zwracały się oczy kamer, odwracając się zarazem od pogrążonych w kryzysie piłkarzy Canarinhos, którzy dostawali pamiętnego łupnia w meczu z Niemcami.Na Instagramie nasza bohaterka zebrała, już ponad 1.2 miliona followersów. Sporo, prawda? Gdy strzeliła sobie selfie z Aaronem Paulem, sieć zaczęła szumieć na temat ich romansu. Nic z tego, Camilla jest już zajęta, ale nie ma zamiaru chwalić się partnerem. Woli chwalić się swoim ciałem, za co jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni.
Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/camillagimenez Wtorek 15.11.2016