Camila Storchi - ponętna surferka

Piękne kobiety będą od dziś ikoną Brazylii, słynącej z doskonałej drużyny piłkarskiej. Ten kraj leżący w Ameryce Południowej to w końcu nie tylko Pele, ale również Camila Storchi.

Camila Storchi to brazylijska modelka i surferka, co stanowi idealne połączenie i świadczy o wysportowanym ciele, a przecież takie lubimy najbardziej. Jak sama mówi pochodzi z Brazylii, ale jej serce należy do Hawajów. Dziewczyna jest wegetarianką. Takie grzechy można jednak wybaczyć, kiedy spogląda się na jej zdjęcia z Instagrama. Dodatkowo ćwiczy jogę, a więc potrafi się wyginać i ma cierpliwość do chłopców takich jak my: niegrzecznych.

Nie straszne jej podróże i mróz. Nawet na śniegu chętnie eksponuje swoje wdzięki w bikini i aż dziw bierze, że ten śnieg nie roztapia się na miejscu. Nawet po szybkim przejrzeniu konta Camilii można dojść do wniosku, że nie lubi siedzieć w jednym miejscu. A dodatkowo więcej czasu spędza na wodzie (lub pod nią, czyli potrafi długo wstrzymywać oddech i ma pojemne płuca) niż na suchym lądzie. Nie ganimy za to, ponieważ dzięki temu możemy oglądać ją w pełnej krasie i rozebraną.


Bardzo często pokazuje swoje pośladki, nieraz pokryte kroplami wody lub ziarenkami piasku, z którymi chętnie zamienilibyśmy się miejscami. Wysoką temperaturę jaką wnosi swoją obecnością, gasi obmywając się w wodospadzie, czy też po prostu chillując na plaży.  Z plażą i morzem stanowi jedność. I nawet kiedy łapie na desce fale wygląda doskonale. Jej aktywny i zdrowy tryb życia robi wrażenie. Pomyśleć, że też byśmy tak mogli, ale wolimy z piwem w ręce patrzeć na jej fotografie i marzyć o niej ułożonej obok nas na łóżku.

 
Dodał(a): Adam Nawrocki / fot.:https://www.instagram.com/camilastorchi/ Czwartek 05.01.2017