Była Justina Biebera – Chantel Jeffries

Żeby było jasne – nie jesteśmy fanami Justina Biebera. Ale fanami seksownych kobiet już owszem, a niestety nic nie możemy poradzić na to, że ten rozwydrzony małolat ma dobry gust względem swoich wybranek. I właśnie jedną z nich była gorąca Chantel Jeffries.
okł.jpg

Jak już wspomnieliśmy, nie lubimy Justina Biebera. No ale gdyby nie on i jego wybryki, takie jak prowadzenie samochodu pod wpływem trawy i alkoholu, to prawdopodobnie nie mielibyśmy okazji usłyszeć i przede wszystkim zobaczyć seksownej Chantel Jeffries. A tak przynajmniej wiemy, że po świecie stąpa tak doskonała istota.

Ma 23 lata i jest modelką w agencji z długimi tradycjami – Wilhelmina. Pochodzi z Jacksonville w Północnej Karolinie, a o sobie pisze tak: studentka, modelka, koneserka brwi, miłośniczka zwierząt, głęboka myślicielka. Co do tego ostatniego nie jesteśmy pewni, niemniej jednak Chantel na pewno doskonale wie jak się ustawić, by było o niej głośno.


Poza tym, że w tej chwili na instagramie obserwuje ją (i jej apetyczne samojebki) prawie 2 miliony osób, to dodatkowo świeci blaskiem odbitym od swoich znanych facetów – oprócz Biebera Chantel spotykała się między innymi z synem P.Diddy’ego, znanym futbolistą z NFL i raperem.

Sama zresztą ma też niejedno za uszami – np. była 5 razy aresztowana, w tym raz za dźgnięcie innej kobiety nożem.

Co by jednak nie mówić, jedno pozostaje faktem – Chantel Jeffries to mega gorąca laska i i tak prędzej czy później musiała zrobić oszałamiającą karierę. Nawet bez afer i udziału znanych chłopaków.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Poniedziałek 18.07.2016