Brittney Palmer – seksowna malarka

Jesteśmy zwykłymi, mało skomplikowanymi facetami, więc za bardzo na sztuce się nie znamy. No ale gdy sztuka taka jak Brittney Palmer bierze się za malowanie, to mamy ochotę zostać prawdziwymi koneserami.

Dziewczyna o wielu talentach, można by rzec współczesny człowiek Renesansu. I nie dość, że zdolna, to do tego olśniewająco piękna i niesamowicie seksowna. Taka właśnie jest Brittney Palmer.

Na karierę w show biznesie była niemal skazana od początku swojego życia – urodziła się bowiem w Światowej Stolicy Rozrywki, czyli w Las Vegas. To przyczyniło się do tego, że już w wieku 18 lat stała się profesjonalną modelką i artystką. Od razu podbiła serca fanów na świecie, pojawiając się w Ultimate Variety Show, a potem jako czołowa tancerka burleski w jednym z kasyn w Vegas.

Następnie stała się gorącą ring girl w walkach UFC, gdzie swoją seksowną osobą uświetniała różne gale i przyciągała przed telewizory prawdziwe rzesze fanów starć w oktagonie.


Bez względu jednak na rozwój jej kariery w show biznesie, Brittney całe życie towarzyszyła jej prawdziwa, największa pasja, a więc malowanie. Z początku była samoukiem, po to by później skończyć prestiżowe UCLA w Los Angeles, na kierunku malarstwo właśnie.

Poza tym wszystkim, seksowne ciało Brittney zdobiło także okładki takich prestiżowych magazynów jak FHM, Maxim czy Playboy, a jej gorące fotki na Instagramie śledzi prawie milion osób.

Brittney Palmer jest więc współczesną kobietą sukcesu, nie dość, że olśniewająco piękną, to dodatkowo prawdziwie uzdolnioną.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 21.07.2016