Brittany Webb – wpadniesz w jej sieci

Ta dziewczyna najpierw skusi was swoją urodą i boskimi kształtami, a potem oplecie sieciami uroku i już nie wypuści. A nawet, gdyby wypuściła, to wy i tak nie chcielibyście się uwolnić.

Birttany to seksowna modelka urodzona w mroźnej Kanadzie, a jak wiadomo, Kanada to dość zimne miejsce, zwłaszcza dla takich gorących dziewczyn jak nasza dzisiejsza bohaterka, więc trudno się dziwić, że Brittany bardzo szybko wyniosła się ze swojego rodzinnego kraju. Obecnie mieszka w miejscu idealnie stworzonym dla niej, w którym zagęszczenie gorących dupeczek na metr kwadratowy jest prawdopodobnie największe na świecie, czyli w Miami.

Tam też ma okazję, by oddawać się swoim pasjom, takim jak żeglarstwo, surfing i opalanie pod palmami. I chociaż Miami wygląda jak raj dla Brittany, to jednak dziewczyna bardzo często je opuszcza i podróżuje po świecie. Zresztą, na swoim koncie na Instagramie, zaprasza nas wszystkich, byśmy wraz z nią „eksplorowali świat nieskończonych możliwości”. Skusicie się?Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/brittanyjwebb/ Wtorek 05.09.2017