Brennah Black – walcząca z gangami

Brennah urodziła się 9 października 1995 roku. Pochodzi z miasta Missouri w Teksasie. To prawdziwa mieszanka wybuchowa, bo jest aktorką, modelką, prezenterką i zwolenniczką walki z gangami.

Brennah dorastała, uprawiając sport i będąc bardzo aktywnym dzieckiem. Jako nastolatka była cheerleaderką i tancerką. Karierę modelki rozpoczęła w wieku jedenastu lat, kiedy zaczęła podróżować po USA, aby występować w sesjach zdjęciowych w kampaniach modowych czy reklamach. Została odkryta przez Page Parks Modeling Agency w Houston.

Uczęszczała do University of Texas Austin, studiując dziennikarstwo telewizyjne. Kontynuowała także przygodę z modelingiem i jednocześnie zaczęła udostępniać swoje zdjęcia i filmy na Instagramie.

Poza modelingiem pracowała jako reporterka w kobiecej lidze futbolowej. Wtedy przeniosła się do Los Angeles. Co ciekawe dziewczyny, które grają w tej lidze, mają na sobie seksowną bieliznę i ochraniacze. 

Brennah jest także początkującą aktorką i aktywnie uczestniczy w wydarzeniach mających na celu skupienie uwagi na walce z niebezpiecznymi gangami, które działają na terenie Stanów Zjednoczonych.

ZOBACZ DZIEWCZYNĘ WALCZĄCĄ Z GANGAMI:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 14.05.2020