Brazylijska Kardashianka - Erika Gray

Panna Erika Gray, bo tak tytułuje się na swoim koncie na Instagramie, urodziła się i wychowała w Brazylii, ale w jej żyłach płynie również krew naszych zachodnich sąsiadów. Stąd też jej uroda jest co najmniej egzotyczna.


Fani jej profilu okrzyknęli ją „brazylijską Barbie”. Patrząc na jej zdjęcia trzeba przyznać, że co coś w tym jest, bo spoglądając na nią, rzeczywiście ciężko opędzić się od nachalnych skojarzeń z lalką.

Uwagę przykuwają już jej pełne usta, a gdy schodzimy wzrokiem w dół, robi się coraz bardziej imponująco. Jej wymiary to 86-61-94. Piersi ukrywa pod miseczką C, chociaż wygląda na to, że w biustonoszu jest nieco ciasno.

Ze względu na swoje kształty i urodę często porównywana jest również do najsłynniejszej Kardashianki, obecnie żony Kanye Westa.

Aktualnie mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Las Vegas, stolicy hazardu położonej w stanie Nevada.

Na swoim facebookowym profilu opisuje się jako osobę pewną siebie, zdeterminowaną i pełną artystycznej pasji. I chociaż stwierdza, że ma silny charakter, to jednocześnie słucha konstruktywnej krytyki.

Chce kreować piękne zdjęcia i nie lubi, kiedy marnuje się jej czas. Wielkimi literami napisała, że nie będzie pozować nago. A to niestety nie jest jej jedyną wadą.

Wszelkie oferty matrymonialne skreślają danego delikwenta, ponieważ jest szczęśliwą mężatką. Właśnie usłyszeliśmy jak wasze serca pękły na pół. Ale nie jesteście sami. My zużywamy wiele chusteczek, żeby otrzeć łzy po takim odrzuceniu.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/misserikagray/ Poniedziałek 20.03.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)