Boski miks etniczny - Tawny Jordan

Uważaj teraz. Ta zjawiskowa małolata jest prawdziwym tyglem etnicznym i kulturowym, w którym mieszają się korzenie filipińskie, chińskie, hiszpańskie, szwedzkie, irlandzkie i niemieckie.
tawny-jordan.jpg

Wydaje się, że jest kwintesencją wszystkich tych kultur, bo jej uroda onieśmiela nas nawet, gdy Tawny Jordan patrzy na nas z nieruchomych obrazków jak w galerii poniżej. Tym razem pluska się w Kalifornijskich wodach z dala od swojego domu w Chicago. Gdy u nas śnieg pokrywa coraz większą część kraju, amerykańska modelka zachęca nas, byśmy stanęli w kolejce po wizy i przyjechali zobaczyć bajeczne plaże Malibu.

Jej olśniewająca uroda kusi nas, by rzucić wszystko i dołączyć do Polonii w Chicago. Obfite pośladki, pełne piersi, a wszystko mimo to filigranowe (wymiary Tawny Jordan: 86-58-84). Niby stwierdzenie sprzeczne, ale tylko z pozoru. Modelka dużo pracuje nad swoim ciałem, stąd te piękne kształty i jędrne ciało. Tego też wymaga od wymarzonego faceta. Liczy na to, że trafi na tego jedynego. Ostatnio rozstała się z chłopakiem, z którym była przez trzy i pół roku, więc jest wolna.

Musisz jednak tolerować jej pracę, pasję do podróżowania i poznawania nowych ludzi. Powinieneś też mieć swoje zainteresowani i być ciekawym człowiekiem. Jeśli spełniasz te warunki i będziesz traktował ją jak królową, ona odda Ci honory jako królowi. To co, składasz wniosek wizowy?Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Środa 02.12.2015