Boska pupa - Uldouz Wallace

Uwielbia pokazywać się od tyłu w skąpych strojach, bo pupę uważa za swój największy atut. Uldouz Wallace to modelka i aktorka, która przyciąga nie tylko pięknymi kształtami, ale również poczuciem humoru.

Uldouz Wallace jest prostą dziewczyną i nie lubi niepotrzebnych gierek. Kiedy podoba jej się facet i wie, że ona również go pociąga, to mówi mu o tym, po czym przechodzi do pocałunku. Ze swoim ciałem z pewnością nie narzeka na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, więc może przebierać w chętnych.

Jej wymiary to 86-61-94, a urodę ma dość egzotyczną ponieważ pochodzi z Teheranu. Aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje jako modelka. Ale to nie jest jej jedyne zajęcie, bo jest jeszcze aktorką i mogłeś zobaczyć ją między innymi w „Good Luck Chuck”. A jakby tego było mało, pragnie być rozpoznawalną komediantką i w tym celu umieszcza swoje skecze na YouTube.

Uwagę mężczyzn przykuwa pięknymi, kobiecymi kształtami, a przede wszystkim bardzo dużą pupą, którą uwielbia eksponować na zdjęciach. I chociaż nie mamy nic przeciwko, to musimy przyznać, że patrzy się na nią przyjemnie z każdej strony, nie tylko od tyłu.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/uldouz/ Wtorek 13.06.2017