Boska Latynoska - Carissa Rosario

Wszelkie informacje o tej dziewczynie pochodzą o niej. Musimy więc polegać na jej szczerości, prawdomówności i nie sugerować się ty, że skoro ma miseczkę D, to musimy jej bez pamięci ufać. Ale czemu mielibyśmy nie ufać tak sympatycznej dziewczynie? Z miseczką D...

Carissa Rosario twierdzi, że żyłkę modelki miała już w wieku trzech lat. Jednak każdy z nas wtedy pozował przed aparatem rodziców, choć nie każdy chętnie do tych ujęć wraca... Jej przygoda z modelingiem zaczęła się, gdy miała 10 lat. 18 lat później ma na swoim koncie wiele doświadczeń i zrealizowanych zleceń.

Ponad 15 razy zdobiła okładki prestiżowych magazynów na całym świecie, m.in.: meksykańskiego Vogue, GQ, FHM. Do tego dochodzi wiele kampanii reklamowych oraz katalogów bielizny i bikini. Oprócz tego grała w filmach, a w jednej produkcji dostała nawet główną rolę. Oczywiście brakuje alfabetu, by określić jakiej kategorii był to obraz... Kiedyś grała również Kim Kardashian Ale dziewczyna próbuje swoich sił na wielu płaszczyznach.Razem z zawodnikiem NFL wydała płytę DVD z polecanymi przez siebie treningami i dietami. Ma świetne tło do tego, bo oprócz tego, że jest fit laską, ma również głowę na karku. Posługuje się dyplomem uczelni wyższej z zakresu żywienia i wychowania fizycznego. Jest nie tylko dietetyczką, ale i businesswoman.

Carissa Rosario współtworzyła markę Afterparty, która zajmuje się produkcją napojów witaminowych na kaca. Lubimy ją coraz bardziej – zna męskie potrzeby. Projektuje także biżuterię, a w przeszłości prowadziła różne programy w latynoskich programach telewizyjnych. Bo właśnie krąży w niej krew latynoska i grecka.

Na zakończenie istotny fakt, wspomniany na początku. Carissa Rosario ma miseczkę D oraz nieziemskie wymiary 86-64-91. Nic dziwnego, że swego czasu wygrała pięć konkursów piękności. Obstawiamy, że dziś również miałaby szanse.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/carissarosario Piątek 17.06.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)