Boska Krystle Lina

Krystle Lina należy do tego rodzaju dziewczyn, których fotki są tak boskie, że sami nie wiemy, które z nich wybrać, by jak najlepiej Wam ją przedstawić. Dlatego też spędzamy bardzo dużo czasu żeby każdą z nich dokładnie obejrzeć i przy okazji napawać się czystym pięknem.

Autor biogramu Krystle Liny w jednym z serwisów skupiających się na modzie i modelkach napisał, że jest ona „absolutnym szczytem” i „kwintesencją” seksowności. Cóż, bardzo trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, bo wystarczy spojrzeć na kilka fotek doskonale wyposażonej i seksownej Krystle, by uznać, że ma się do czynienia z prawdziwie wyjątkowym okazem piękna.

Te dwie opinie – nasza i autora biogramu – nie są jednak odosobnione, jako że Krystle została dostrzeżona także przez wytrawne oczy fotografów „Playboya”, „FHM”, „Maxima” czy „Sports Illustrated” i znalazła się na kilku okładkach tychże magazynów. Jej osiągnięcia są tym bardziej niesamowite, że obecnie ma aż 33 lata, więc z powodzeniem można nazwać ją drapieżną pumą (tzw. cougar, nie mylić z MILF-ą).


Zaletą Krystle nie jest jedynie jej ciało – modelka ma bowiem w głowie równie dużo, co w staniku (a jak widzicie na załączonych fotkach, w biustonoszu ma bardzo dużo). Zanim zaczęła wyginać swe boskie kształty przed obiektywami aparatów, sama była fotografką, a także makijażystką. Później już dostała także swoje interaktywne show w radiu, podczas którego była w stałym kontakcie internetowym i telefonicznym ze swoimi słuchaczami.

I choć Krystle z pewnością ma sporo ciekawych rzeczy do powiedzenia, to my jednak wolimy ją oglądać i podziwiać. Kliknijcie w galerię i przekonajcie się sami, dlaczego tak uważamy.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 20.09.2016