Bojana Krsmanovic – serbska piękność

Pięknych modelek, wyspecjalizowanych w prezentowaniu strojów kąpielowych, nigdy za wiele – poznajcie Bojanę!

Pochodząca z Belgradu Bojana Krsmanovic (czasem przedstawiająca się po prostu jako Bo Krsmanovic – nie wiemy, czemu akurat postanowiła skrócić swoje imię, a nie nazwisko. Teoretycznie to właśnie to drugie powinno sprawić więcej problemów tym, którzy nie są zaznajomieni z językami słowiańskimi) to kolejna pojawiająca się na naszej stronie modelka, której specjalnością jest prezentowanie kostiumów kąpielowych.

Bojana Krsmanovic przyszła na świat 1 marca 1992 roku w stolicy Serbii (wówczas jeszcze Socjalistycznej Federacyjnej Republiki Jugosławii). Od najmłodszych lat chciała zostać modelką, co jej się udało – została wybrana do prezentowania kolekcji takich marek jak Guess czy też Lise Charmel. Pomyliłby się jednak ten, kto stwierdziłby, że dziewczyna może się pochwalić wyłącznie pięknym ciałem – udało jej się bowiem skończyć studia na Uniwersytecie imienia Johna Naisbitta w rodzinnym Belgradzie.

Panna Krsmanovic jako swój wzór ze świata modelingu podaje rosyjską supermodelkę Irinę Shayk. Nawet jeśli nie udało jej się osiągnąć takiej popularności, jaką może pochwalić się Rosjanka, to i tak osiągnęła spory sukces – bierze bowiem udział w sesjach dla magazynu Sports Illustrated, na którego okładce pojawiła się jako pierwsza Serbka w historii. 


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/bokicaboba/ Poniedziałek 26.02.2018