Blondynka z naszych marzeń

Brazylijska modelka wygląda dobrze zawsze i wszędzie. Rano nie wystraszysz się widoku jej twarzy, bo poranne foty z potarganymi włosami i zapuchniętymi oczami wkleja na swoich profilach społecznościowych. Nie ma nic do ukryci – tak jak na tych zdjęciach.
kat-torres-otwarcie.jpg

Kolejna sztuczna blondyna? Skąd! Przecież znasz Kat Torres – bywa u nas częściej niż większość bardziej znanych modelek. No ale nie ma się czemu dziwić, Brazylijka ma wszystko na miejscu. Śliczna buzia, jędrne piersi i krągłe pośladki. Do tego zna trzy języki i bierze lekcje aktorstwa, bo chce brać udział w wiekopomnych produkcjach.

Jej wymarzony facet musi błyszczeć inteligencją i dobrym humorem, nie interesują ją przerośnięte mięśniaki. Co nas jeszcze urzeka to to, że jest bardzo normalną laską, typem dziewczyny z sąsiedztwa. Nie kładzie się w pełnym make upie spać, nie chowa przed obiektywem, gdy idzie do sklepu po bułki, a żeby ułatwić robotę tabloidom i paparazzi, wkleja swoje `rozczochrane` foty na Instagrama.

Świetna sylwetka i boskie kształty 86-58-86 dopełniają całości. Katiuscia Torres Soares skończyła właśnie 23 lata lecz nie zwalnia tempa i występuje w kolejnych sesjach, budując swoją markę.Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Wtorek 27.10.2015