Blondynka na siłowni - Chelsey Novak

Chelsey Novak potrafi podgrzać atmosferę nie tylko na siłowni, ale również w sieci. Ta dziewczyna z Miamia, wie z jakiej strony najlepiej się pokazać.

Zostać pobitym przez kobietę to wstyd. No chyba że w łóżku. Nie oceniamy preferencji seksualnych. W każdym razie chcielibyśmy zostać pobici przez kogoś takiego jak Chelsey Novak. Wtedy nie ma mowy o upokorzeniu, a jest jedynie przyjemność. Ta trenerka fitness, kiedy my przeglądamy jej profil na Instagramie, prawdopodobnie wyciska na swoją klatę, tyle ile waży pierwszy lepszy członek redakcji.

Po zdjęciach wnioskujemy, że jej klata o rozmiarze 34D jest bardzo wytrzymała. Rzadko można ją obejrzeć bez jakichś treningowych akcesoriów. I jeśli nie lubicie bywać na siłowni, wyobraźcie sobie, że ona każe wam wylewać z siebie siódme poty. Nie mówcie, że byście tego dla niej nie zrobili.

I chociaż jej nazwisko brzmi bardzo swojsko, dziewczyna nie pochodzi z naszego pięknego kraju położonego nad Wisłą, a z cudownego stanu Floryda. Obecnie mieszka w Miami i tam wspina się po szczeblach kariery. Nie było jej łatwo dojść do obecnej pozycji trenerki i modelki strojów kąpielowych.


Zanim zdobyła sławę pracowała w różnych barach jako kelnerka. Nie wątpimy, że dostawała wysokie napiwki w jednodolarówkach. Wystarczy przecież na nią spojrzeć, aby chcieć wyciągnąć z najbliższego bankomatu mnóstwo banknotów i wepchnąć jej za stanik.

Za cel życiowy obrała sobie motywowanie innych do zdrowego trybu życia. Nie ma co ukrywać, że nas na pewno do czegoś zmotywowała. Zresztą nie tylko nas, ale również prawie 200 tysięcy obserwujących ją osób na Instagramie.

Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/chelseynovak/ Poniedziałek 30.01.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)