Bella Sylwia - dziewczę idealne

Nazywa się Silvia Caruso i niewiele o niej wiemy, poza tym, że jej konto na instagramie z prawie pół milionem obserwujących jest zdecydowanie niedoszacowane i zapewne w ciągu kilku tygodni zbierze jej kolejnych fanów.


Piękna Silvia Caruso to dziewczyna w każdym calu perfekcyjna. Oczywiście nie znamy jej (jeszcze) i nie wiemy czy dałaby radę rozwiązać krzyżówkę panoramiczną, zacerować skarpety i przeanalizować dzieła Dantego Alighieri. Jednak jak dla nas – mogłaby nie zawracać sobie głowy duperelami i robić swoje.

W końcu nie można na siłę zmieniać kobiety, bo się w sobie zamknie i zamknie się na nas. Wyobraź sobie, że Twoja wybranka zabrania Ci spotykania się z kumplami, oglądania Ligi Mistrzów, kibicowania Polakom na Euro 2016 albo dłubania w nosie. No ok, jeśli wygląda jak Silvia Caruso, to możesz zacząć interesować się fotografią, modą, a nawet założyć Snapchata. Oczywiście tylko do bezpośredniej korespondencji z gorącą Włoszką.Włoska modelka ma perfekcyjne ciało i choć nie wiemy, jakie są jej wymiary (poza tym, że idealne), to wystarczy widok wypiętych, krągłych pośladków, prężnej piersi i jędrnej skóry. Brązowe, przenikliwe oczy i zadziorne spojrzenie dopełniają reszty. Seksapilu Silvia ma tyle, że mogłaby spokojnie obdzielić nim połowę Twoich koleżanek z instagrama.

To właśnie tam dziewczyna ma swoje królestwo, które zdobi fotami w bikini, seksownej bieliźnie lub topless. Urodziła się we Włoszech, ale kursuje na modowe zlecenia raz do Mediolanu, raz do Miami, a innym razem do Rosji. A może warto ją ściągnąć na chwilę do Polski do naszego studia?
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/silvialicius Czwartek 02.06.2016