Bella Hadid topless. "Zostańcie w domu"

Bella Hadid nie raz udowodniła, że nie ma oporów przed pokazywaniem ciała. Tym razem modelka zrzuciła nieco ubrań w bardzo słusznej sprawie.

Nie jest żadną tajemnicą, że nic tak nie przyciąga uwagi odbiorców jak kawałek nagiego ciała. Doskonale o tym wie 23-letnia supermodelka, która zdjęła bluzkę i bynajmniej nie po to, żeby pochwalić się idealną figurą. W ten sposób Hadid chciała włączyć się do akcji #zostańwdomu i zachęcić 29 milionów swoich obserwatorów do rozsądnej postawy podczas szerzącej się pandemii koronawirusa.

CZYTAJ TAKŻE: HOLLY MADISON- KRÓLICZEK PLAYBOYA SKOŃCZYŁ 40 LAT

W instagramowym poście modelka napisała:

"Ja i moje burrito mówimy wam, żebyście zostali w domu. Nie tylko dla waszego dobra, ale dla całego świata i wszystkich których kochacie." 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Me and my burrito telling you to stay inside! not only for the sake of just yourself but also for literally the entire world and all of the people that you love ..❤️ Its crazy because all we have to do is work together to slow down this virus and people are still having trouble understanding that.. don’t be selfish! meditate ! hang out with your dog/cat/fish! they are probably super excited to have your attention for 24 hours out of the day..!! learn how to knit ! tie die some socks ! write a poem to your mom ! I guess tiktok if that’s what you’re into ! find out your rising sign ! then learn about it ! and become ! a better person! anyways ... last thing ...not new news but... wash those damn hands people! to the people who are still working and the ones who can’t ... I love you and i am thinking about you !..❤️

Post udostępniony przez Bella 🦋 (@bellahadid)


Półnaga Hadidka podrzuciła też kilka pomysłów na spędzanie czasu w domu. Zjawiskowa Bella poleca robienie na drutach, pisanie wierszy i zabawę ze zwierzętami.  Na koniec przypomniała, że należy myć „te cholerne ręce”. Bella Hadid to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Karierę zaczynała w 2012 roku i stopniowo pięła się po szczeblach modelingowej kariery, aby w 2016 roku zostać okrzykniętą modelką roku w 2016 roku przez Model.com. Z kolei przez portale plotkarskie często nazywana jest "młodszą siostrą Carli Bruni", co sprawiło, że obie modelki często wspólnie pojawiają się przed obiektywem. 


ZOBACZ GALERIĘ: DRAMAT EMILY RATAJKOWSKI - JEST ZBYT SEKSOWNA
Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Poniedziałek 23.03.2020