Bardzo soczysta Kristen Live

Oj, ta dziewczyna ma zdecydowanie czym trząść i jesteśmy pewni, że niejedna Kim Kardashian czy inna Nicky Minaj patrzy na krągłe i jędrne ciało Kristen Live z niekłamaną zazdrością. My zaś patrzymy na nie z niekłamanym zachwytem.
FFN_live_091316_bacff_52173241_midres.jpg

Kristen Live to chyba najlepiej wyposażona modelka, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Jedyna dziewczyna, która naszym zdaniem może się z nią równać, to rosyjska seksbomba Anastasia Kvitko, obdarzona równie nierealnie krągłymi i seksownymi kształtami.

Jednak o ile w przypadku soczystej Rosjanki istnieją pewne wątpliwości co do naturalności jej ciała, o tyle w przypadku Kristen wątpliwości być nie może. To czysta natura, dobre geny, odpowiednia dieta i pewnie trochę ćwiczeń. I to głównie za sprawą tego niewiarygodnie zaokrąglonego ciała, Kristen wbiła się jak nóż w masło w amerykańską hermetyczną branżę modeligową i sprawiła, że wszyscy na jej widok zbierają swoje szczęki z ziemi.

Urodziła się w gorącym jak ona sama Miami i tam też, jeszcze w szkole, rozpoczęła swoją karierę modelki. Później ważniejsza okazała się jednak edukacja, więc Kristen na kilka lat zawiesiła bikini na kołku. Ostatnio jednak wróciła i, jak już wspomnieliśmy, stała się gigantyczną sensacją.


Jak sama o sobie pisze, jest dziewczyną pełną energii, kontaktową, lubiącą uczyć się nowych rzeczy i poznawać nowych ludzi. Poza tym jej pasją są podróże, przez co nie umie nigdzie zagrzać miejsca na dłużej, nieustannie niesie ją w świat.

Wam natomiast radzilibyśmy jednak zagrzać na trochę miejsce w swoim fotelu, by móc spokojnie obejrzeć boskie fotki Kristen i dokładnie przeanalizować jej nieziemskie ciało.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Środa 14.09.2016