Bardzo gorąca Lauren Lofthouse

Na instagramowym profilu tej laski widnieją tylko dwa słowa opisu: „naga” i „Ibiza”. Jest co prawda jeszcze „Patrick Swayze”, ale on nas zupełnie nie interesuje, bo te dwa pierwsze słowa są znacznie ciekawsze i lepiej pasują do seksownej Lauren.

Lauren Lofthouse to ten typ laski, która jest absolutnie pewna siebie i nie ma najmniejszych oporów, by wyskoczyć z wszystkich ciuchów i zaprezentować całemu światu swoje boskie wdzięki. Jest też ten typ laski, której instagramowy profil jest tak przeładowany seksownymi fotkami, że mamy nie lada problem, by wyselekcjonować tych kilkanaście najlepszych. Ale wiecie, to problem z gatunku tych przyjemnych i życzylibyśmy sobie mieć tylko takie.

Z Lauren jest też inny kłopot. Niewiele o niej wiadomo. Ma 50 tys. obserwujących na instagramie i z tego co widać po różnych fotkach, różne sesje i kontrakty reklamowe za sobą. Ma też cztery słowa opisu na swoim profilu. Dwa do Patrick Swayze, więc zakładamy, że Lauren jest fanką tego zmarłego już artysty. Dwa pozostałe interesują nas znacznie bardziej. To „naga” i „Ibiza”. I wiecie co, w sumie tyle nam wystarczy, by poznać seksowną Lauren i zacząć ją uwielbiać.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/laurenlofthouse1/ Środa 16.08.2017