Ava Lange - dar wypadku

Ta seksowna blondynka dostała imię na cześć znanej aktorki, laureatki Oskara. I być może właśnie to pchnęło ją w świat filmu. Nas cieszy to, że zdywersyfikuje swoje zainteresowania i przy okazji zajmuje się modelingiem.
ava-lange.jpg

Jest aktorką filmową i teatralną. Występowała w mało znanych serialach i produkcjach krótko- i długometrażowych, jednak jej czas jeszcze nie nadszedł. Ale z pewnością stanie się to wkrótce, bo Jessica Ava Lange to bardzo ambitna bestia. I do tego przepiękna. Chwilowy zastój traktujemy jako nabieranie rozpędu, by podbijać ekrany kin i telewizorów.

Urodzona w Minnesocie Ava Lange ma korzenie norwesko-niemieckie. Na szczęście nie widać tego za bardzo… Patrząc jednak na nią wyobrażamy sobie ją jak oddaje się swojemu hobby – grze na wiolonczeli. Instrument między nogami, luźna sukienka odsłaniająca nogi do połowy ud, rozwichrzone włosy, zamknięte oczy i sprawne palce przemieszczające się po gryfie. W takim twórczym amoku Ava gra, my tańczymy. Jakby tego było mało, gra również na saksofonie. Wtedy myślami wracamy do beztroskiego życia na początku lat 90. Dzięki Ava!Dziękujemy również lekarzowi, który polecił mamie Avy, by zaszła w ciążę. Miało to pozytywnie wpłynąć na uszkodzenia mózgu, jakich pani Lange doznała podczas bardzo niebezpiecznego wypadku.


Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Wtorek 20.10.2015