Ashley Sky - sławna dzięki Instagramowi

Jeszcze niedawno nikt nie miał pojęcia o istnieniu Ashley Sky. Za sprawą Instagrama świat dowiedział się jednak o tej piękności i dzisiaj seksowna brunetka robi karierę modelki!

Ashley Sky

Ashley Sky była zwykłą dziewczyną, jednak zdecydowanie niezwykłej urody. Pewnego dnia postanowiła wypromować swoje atuty w mediach społecznościowych. Dzisiaj jej zdjęcia na Instagramie śledzi blisko 985 tys. fanów, a ona robi karierę modelki! Ale po kolei...

Gorąca brunetka z korzeniami brazylijsko-amerykańskimi założyła konto na Instagramie jak miliony dziewczyn na całym świecie. Jako, że jednak jej profil pełen był seksownych zdjęć, szybko zaczęło przybywać jej fanów. Z resztą, wystarczy popatrzeć, na jakąś jej fotkę, żeby przekonać się, że ta laska różni się urodą od przeciętnej panny. Długie brązowe włosy, piękne rysy twarzy, duży, naturalny biust i nieziemski tyłek... Na sukces nie trzeba było czekać długo.

Bardzo szybko Ashley z nieznanej dziewczyny stała się celebrytką i modelką. Dzisiaj na swoim koncie ma m.in sesję z Terrym Richardsonem oraz okładkę FHM.
Ashley Sky
Ashley Sky
Ashley Sky
Ashley Sky
Ashley Sky
Ashley Sky
Ashley Sky
Ashley Sky
Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/ashleysky Wtorek 22.07.2014