Ashley Graham - modelka plus size

Ashley Graham jest modelką size plus, czyli o pełnych kształtach. Ostatnio nerwowo zareagowała, gdy media okrzyknęły Jennifer Lawrence aktorką o wzorowych krągłościach. Protestuje, bo uważa, że to jej wymiary 97-76-117 reprezentują ideał kobiecości.
ashley-graham.jpg

fot.: instagram.com/theashleygraham

Pracę w modelingu zaczęła w wieku 12 lat, dziś ma 27 i wiele publikacji za sobą. Ashley Graham pojawiała się na okładkach Vogue, Elle, Glamour i innych modowych czasopism. Wzięła udział w niezliczonej ilości sesji, pokazów oraz projektów specjalnych. Występowała w telewizji, prowadziła programy i do wielu była zapraszana, bo znana jest z tego, że propaguje modę na pełne kształty.Mówi, że nie jest ważne, jaki dziewczyna nosi rozmiar ubrań, istotne pozostaje to, że dba o swoje ciało. Działa aktywnie przeciw wykluczaniu kobiet o pełnych kształtach i sama udowadnia, że w branży modowej jest miejsce dla każdego rodzaju sylwetki.O Ashley zrobiło się głośno już wcześniej, zanim na celownik wzięła Jennifer Lawrence. W 2010 roku wystąpiła w spotach reklamowych producenta bielizny Lane Bryant. Dwie stacje telewizyjne nie wyemitowały filmików w przerwach programów rozrywkowych o rekordowych statystykach. Przeniesiono je na późniejsze godziny. Wtedy rozgorzała dyskusja nad poczuciem estetyki i dozwolonych w reklamach rozmiarach modelek, bo w tym samym czasie odtwarzano spoty Victoria`s Secret.

"Zakazana" reklama Lane Bryant z Ashley Graham:


Modelka z Nebraski promuje zdrowy styl życia oraz próbuje w pełnych kobietach zaszczepić większe poczucie własnej wartości i świadomość piękna ich ciała. Jeździ również na misje humanitarne do Afryki Południowej.

Czy Ashley Graham mieści się również w Waszej estetyce?Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/theashleygraham Poniedziałek 19.01.2015