Ashley Ann Tervort – zdradziła jak ją poderwać

Uważaj, bo jak zaobserwujesz tę dziewczynę, nie będziesz mógł oderwać od niej wzroku. Podobno jeden gość tak się w nią wkręcił, że komentuje każdy jej post w nadziei, że odpisze. Jednak oprócz patrzenia na tę ślicznotkę, powinien też zacząć słuchać.

Poszukując w życiu czegoś ekscytującego, przeprowadziła się z małego miasteczka w wiejskim stanie Utah do Los Angeles, gdzie została odkryta przez Guess. Mając możliwość występowania pod szyldem kultowej marki, odkryła swoją pasję do modelingu. Od tamtej pory realizuję swoje marzenie o byciu modelką krok po kroku.

"Wszystko, co robię, robię z pasją i zapałem i mam nadzieję, że będę pracować dla marek, które robią to samo" – mówi sama o sobie.

Modelka zajmująca się urodą, modą i stylem życia udostępniła niedawno swoje zdjęcie, na którym pozuje na brzegu basenu. Podobnie jak to się dzieje w przypadku większości jej zdjęć, wyzywające ujęcie szybko zostało zasypane komentarzami od stulejarzy.

Większość z nich zdaniem Ashley była żenująca, dlatego postanowiła sama podpowiedzieć swojej męskiej grupie fanów, jakie komentarze zostawiać pod jej fotkami, a także zdjęciami innych seksownych dziewczyn. Ashley zdradziła, że kluczem do trafnego komentarza jest znalezienie właściwej równowagi między nudnym i pikantnym, a także dobre nastawienie.

“Poczucie humoru może być jedną z najbardziej atrakcyjnych cech faceta, więc komentarze/wiadomości, które mogą wywołać we mnie radość, zawsze przyciągają moją uwagę w pozytywny sposób” – powiedziała modelka. “Z drugiej strony staraj się nie być mdłym, poniżającym ani zbyt nachalnym” – dodała.

Zobacz jej galerię i zostaw komentarz pod jej fotką. Może tobie się poszczęści:


Dodał(a): CKM.pl / fot. instagram Poniedziałek 14.09.2020