Arianny Celeste - najseksowniejsza ring girl

Jeśli interesujesz się MMA, na pewno kojarzysz słodką ring girl - Arianny Celeste z UFC. Ta laska naprawdę robi wrażenie!

Arianny Celeste

Arianny Celeste to ideał kobiety! Jest amerykańską modelką i ring girl UFC (oraz najseksowniejszą MMA Ring Girl 2010 roku) o meksykańsko-filipińskim pochodzeniu, która swoich sił próbowała także w aktorstwie. Ma 28 lat, 168 cm wzrostu i wiele reklam oraz apetycznych sesji zdjęciowych na koncie. Pozowała dla magazynów takich jak: FHM, Playboy, Sports Illustrated, Fighter's Only Magazine czy Maxim, wielokrotnie pokazując swoje wdzięki. A tych jej przecież nie brakuje!

No dobra - może z tym ideałem kobiety to przesadziliśmy. Jeśli chodzi o wygląd, uważamy tę laskę za prawdziwe uosobienie piękna i seksu, ale jeśli chodzi o charakter... ten uroczy kociak potrafi pokazać swoje pazurki. W 2012 roku Arianny została aresztowana wraz ze swoim chłopakiem - Praveenem Chandrą za "przemoc domową", a konkretnie - bójkę, podczas której miała walnąć lubego w nos. Oczywiście nie była jedyną winną w tym zajściu. Kiedy ją aresztowano zeznała, że w dniu sprzeczki była kilkakrotnie duszona przez swojego samca. I w tym momencie nasuwa nam się kolejna refleksja - ta laska chyba lubi "na ostro"...

Oto fotki Arianny z Twittera:

Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/ariannyceleste Wtorek 21.01.2014