Ariadna Gutierrez – nowa dziewczyna włoskiego Bilzeriana

Była miss Kolumbii, aktorka i modelka, ale przede wszystkim latynoska piękność i bardzo gorąca laska. Poznajcie Ariadnę Gutierrez, czyli nową dziewczynę włoskiego Bilzeriana.

Pamiętacie Gianlucę Vacchiego? Tak, to ten włoski playboy i król życia porównywany z Danem Bilzerianem, jednak powalający go na łopatki swoim dobrym stylem i klasą. Tyczy się to także doboru życiowych partnerek. O ile Bilzerian każdego dnia sypia z tabunami modelek, zapewne nawet nie trudząc się z zapamiętywaniem ich imion, o tyle Vacchi jest zawsze wierny jednej piękności i to jej poświęca swój czas.

Tym razem jego wybranką serca została piękna Ariadna Gutierrez. 23-letnia modelka to Miss Kolumbii z 2014, oraz Wicemiss Universe z roku 2015. Ma 178 cm wzrostu, sięgające do nieba nogi i perfekcyjne wymiary: 88-58-91. Ma za sobą także karierę aktorki – zagrała femme fatal u boku Vina Diesela  w najnowszym filmie „xXx: Return of Xander Cage”.

Ariadna jest więc piękna, pociągająca, seksowna i utalentowana. Zupełnie nas więc nie dziwi, dlaczego zawróciła w głowie samemu Gianluce Vacchiemu. 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/gutierrezary/ Wtorek 08.08.2017