Antje Utgaard – skandynawska bomba

Ta dziewczyna, ma najprawdopodobniej jedno z najlepszych ciał pośród młodych, początkujących modelek na Instagramie. My z miejsca staliśmy się jej najgorętszymi fanami.

Skandynawskie geny połączone z nutką amerykańskości i wprost nieziemskim ciałem, równa się jedna z najseksowniejszych dziewczyn, jakie widzieliście w ostatnim czasie. Tak w skrócie można opisać Antje Utgaard, tę 21-letnią modelkę o szwedzko-norweskich korzeniach, na stałe mieszkającą w Los Angeles.

Dziewczyna, mimo swojego młodego wieku, już zdążyła zaskarbić sobie serca ogromnej rzeszy fanów jej boskiego ciała. Jest ich już blisko pół miliona, a liczba ta w zastraszająco szybkim tempie rośnie. I trudno się temu dziwić skoro Antje wprost przepada ze wrzucaniem na swojego Instagrama czy Snap Chata gorących i seksownych fotek, na których eksponuje swoje atuty.

Największymi z nich, są dosłownie i w przenośni, jej ogromne, soczyste i naturalne piersi, które wprost hipnotyzują, każdego kto choć na chwile na nie spojrzy. Jednak nie możemy również pominąć jej zgrabnego tyłeczka, tego kuszącego spojrzenia i nieziemskich ust. Sami nie wiemy już co przyciąga nasz wzrok bardziej.

Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że Antje jest w pełni świadoma swoich boskich atrybutów i doskonale wie jak je wyeksponować, by wszyscy obserwatorzy oszaleli na jej punkcie. Dajcie się porwać i Wy!


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 13.06.2016