Annelise Marie – seksowna fanka futbolu

Futbol amerykański to nie jest nasz ulubiony sport, zresztą też nie należymy do najlepszych graczy. Ale skoro ta laska jest jego ogromną fanką, to od jutra zapisujemy się na profesjonalne treningi.

Annelise Marie to jedna z tych instagramowych piękności, których dosłownie wszystkie fotki są tak dobre, a one same na nich tak seksowne, że mamy ogromny problem, by wybrać raptem kilka z nich i się nimi z Wami podzielić, ponieważ najchętniej wrzucilibyśmy tutaj wszystkie zdjęcia, które kiedykolwiek im zrobiono.

No ale nic, dziesięć fotek to i tak aż nadto, byście na własne oczy mogli się przekonać, że Annelise Marie to zabójczo seksowna laska. Gdy zaś dodamy do tego jej wymiary: 86-66-93, to owo przekonanie na pewno przekształci się w niezachwianą pewność.

Annelise urodziła się w Los Angeles, tam się wychowała i tam też zrobiła karierę jako modelka. Poza swoją pracą, ta doskonale wyposażona Amerykanka kocha także aktywny styl życia, piesze wędrówki, futbol amerykański, siatkówkę, treningi na siłowni oraz zwierzęta.


Przy okazji ma też jedną pasję, która zupełnie do tych poprzednich nie pasuje. Mianowicie Annelise niedawno zrobiła kurs na… agentkę nieruchomości. I choćby nam chciała wcisnąć najbardziej zdezelowaną ruderę w najgorszej dzielnicy, za stukrotność jej prawdziwej wartości, to prawdopodobnie nie mrugnęlibyśmy nawet okiem podczas jej zakupu. Bo nasz wzrok byłby całkowicie zajęty Annelisą Marie. Przekonajcie się sami.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 14.10.2016