Annabelle Alana - kobiece krągłości

Annabelle Alana może nie ma 60 cm w talii, ale to nie szkodzi. Jej sylwetka jest bardzo, bardzo kobieca, a my - mężczyźni - przecież najbardziej lubimy właśnie kobiece krągłości!

454.PNG

fot. twitter.com/Annabelle_AW09

Jeśli lubisz orientalną urodę oraz kobiece kształty i uważasz, że lepiej, gdy seksownego ciała jest więcej niż mniej, powinna spodobać ci się Annabelle Alana, która na pewno nie należy do "wieszaków". Mimo (a może wręcz właśnie dlatego) że ta modelka nie jest super-szczupła, mężczyźni zachwycają się jej wspaniałym ciałem. Ta dziewczyna ma nie tylko kształtne biodra i pośladki, ale przede wszystkim duże piersi, których na pewno nie wymieniłaby na mniejsze, o czym z resztą świadczy jej wpis przy jednym zdjęciu ("Chciałabym żeby moje piersi znowu były tego rozmiaru. Wydaje mi się, że zmalały, kiedy straciłam na wadze").

Dla nas zarówno waga tej pięknej modelki, jak i jej kobiece krągłości są idealne i na pewno nie odchudzilibyśmy tego kociaka jeszcze bardziej. Takie dziewczyny wyglądają świetnie zarówno w ogrodniczkach, bikini jak i zupełnie nago!


1.PNG
2.PNG
3.PNG
5.PNG
6.PNG

7.PNG
8.PNG
4.PNG


Dodał(a): BJ, fot. twitter.com/Annabelle_AW09 Poniedziałek 05.05.2014