Anna Dorozkina – Ania z dorodnymi wzgórzami

Ana pochodzi z Rosji i jest trenerką personalną. Jest święcie przekonana, że z każdego zrobi fanatyka fitnessu. Oprócz tego uwielbia podróżować i dzielić się ze swoimi fanami seksownymi fotkami na Instagramie.

Mimo że Ana regularnie uprawia sport, to sama przyznaje, że lubi dobrze zjeść. A w jej mniemaniu dobrze znaczy dużo. W końcu trzeba skonsumować odpowiedni posiłek, żeby móc wytrenować takie pośladki jak ona. Na jej IG można znaleźć sporo przepisów na zdrowe i syte potrawy.

Przeglądając jej profil nietrudno domyślić się, że Ana uwielbia podróżować, ale szczególnie upodobała sobie Indie. Ma fotki ze słoniami i wielbłądami, które zrobiła właśnie w tym egzotycznym kraju. Odwiedziła także Afrykę, gdzie miała okazję karmić żyrafy. To pokazuje, że jest także miłośniczką zwierząt.

Z kolejnymi zdjęciami i postami zwiększała się nie tylko jej popularność, ale rosła także jej odwaga, co widać po coraz bardziej skąpych kreacjach i fotkach w samej bieliźnie. W sumie nas to nie dziwi, bo z każdym kolejnym zdjęciem wygląda coraz lepiej.

ZOBACZ DORODNE "WZGÓRZA" WYTRENOWANE PRZEZ ANĘ:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 06.05.2020