Aniołki VS 2015: Romee Strijd

Romee Strijd urodziła się w Zoetermeer w Holandii. Poczekaj, nie uciekaj jeszcze. Mimo wyzwania przy odczytywaniu jej nazwiska i nazwy rodzinnego miasteczka, dalej będzie już tylko przyjemniej. Nie rozczarujesz się.


20-letnia modelka postrzegana jest jako dziewczyna wiecznie radosna, nieskończenie zabawna i wszyscy obstawiają, że uśmiech ma przytwierdzony super klejem. Osoby z nią współpracujące zarzekają się, że nigdy nie widzieli u niej innego wyrazu twarzy niż pogodny z przebijającymi się śnieżnobiałymi zębami. Ona po prostu inaczej nie potrafi.

Jej przygoda z modelingiem zaczęła się, kiedy miała 16 lat. Mogłaby wcześniej, bo gdy przechadzała się z mamą jedną z zakupowych ulic Amsterdamu, zaczepił je łowca talentów i zasugerował nową ścieżkę życiową. Romee była nieśmiała i wstydliwa, więc nie chciała chodzić po wybiegach. Z czasem oglądała programy związane z modelingiem i zapragnęła być częścią tego świata. Tym razem one zainicjowały kontakt z agencją modelek.Mimo młodego wieku jest bardzo doświadczona. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z takimi markami jak: Alexander McQueen, Balmain, Prada, Jil Sander, Isabel Marant, Calvin Klein, Louis Vuitton, Burberry, Yves Saint Laurent. Dorzuca do tego okładki Elle, Harper's Bazaar, Vogue oraz mnóstwo innych, mniej znanych magazynów.  Drobniutka modelka ma wymiary 79-58-84, które prezentują się bardzo seksownie.

Pierwszy raz w Victoria’s Secret Fashion Show poszła rok temu jako debiutantka. W tym roku wystąpiła już w bardziej prestiżowej roli –jako Aniołek VS. Aniołki inspirowały ją od zawsze, teraz ona chce inspirować młode dziewczyny, by były lepszymi wersjami siebie. Piękna, bystra, pogodna, dobra – kobieta idealna.Dla równowagi, jak sama dodaje, jest dość chaotyczna i trzeba jej pilnować lub chodzić za nią i zbierać jej zabawki. Przed wyjściem znajomi odznaczają „checklistę”, na której są klucze, portfel i telefon. Nie przeszkadza mi to, będę tolerował nawet, jeśli zapomni założyć bielizny.
Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/romeestrijd Czwartek 12.11.2015